Twoje wspomnienia na wielkim ekranie!
MAGIA KINA NA TWOJEJ IMPREZIE

40 urodziny (1)
 • Czym jest nasza usługa montażu i projekcji filmu?

  Nasza usługa obejmuje montaż filmów z dostarczonych zdjęć i ujęć filmowych, które następnie są prezentowane podczas różnorodnych imprez takich jak urodziny, jubileusze czy wesela. Dodatkowo tworzone przez nas profesjonalne czołówki do tych filmów, nadają im unikalny charakter.

 • Dla kogo to najlepsza usługa?

  Usługa montażu i projekcji filmów na to doskonała propozycja dla rodzin i przyjaciół szukających wyjątkowego sposobu na uświetnienie jubileuszy czy urodzin. Projekcje filmowe dodają emocji i osobistego charakteru do każdego rodzinnego wydarzenia.

 • Dlaczego to dobry pomysł?

  To doskonały sposób na podzielenie się wspomnieniami z bliskimi, dodając niepowtarzalny element do imprezy. Taki film to emocjonalne doświadczenie dla solenizanta i gości zapewniając atrakcyjną rozrywkę i integrując wszystkich obecnych.

 • Twoje korzyści

  Nasze filmy to doskonałe wyciskacze łez i przywoływacze wspomnień. Dodatkowo nasza ofertę wyróżnia to, że jest kompleksowa: od przygotowania czołówki filmowej, poprzez montaż filmu, aż po jego projekcję na dużym ekranie.

Czy montaż filmu i jego projekcja to rozwiązanie dla ciebie?

Nasza usługa montażu filmów i ich projekcji jest skierowana jest do tych, którzy pragną uczynić swoje wydarzenie niezwykłym i niezapomnianym. Usługa jest odpowiednia w szczególności dla osób, które:

 • posiadają już filmy wideo lub zdjęcia, i marzą o stworzeniu z nich filmu,
 • posiadają nagrania archiwalne na kasetach VHS lub innych nośnikach, których nie mają w formie cyfrowej – stworzymy z nich pliki do odtwarzania na komputerze,
 • oczekują czegoś więcej niż prostego pokazu slajdów złożonego z fotografii, i pragną, aby ich film był atrakcyjny wizualnie i emocjonalnie,
 • chcą wzbudzić wiele emocji, takich jak wzruszenie, radość, szczęście i wyruszyć w sentymentalną podróż,
 • chcą dołączyć do filmu nagrane życzenia i wiadomości od bliskich i znajomych, nadając mu osobistego charakteru,
 • pragną podarować prezent do którego będzie można wracać z sentymentalnym uśmiechem.

Nasza usługa montażu filmów pomoże uczynić Twoje lub czyjeś urodziny jeszcze bardziej wyjątkowymi i emocjonalnymi.

JAK TO DZIAŁA?

Pytania i odpowiedzi

Koszty zależą od wielu czynników, takich jak długość filmu, poziom skomplikowania montażu i ewentualne dodatkowe usługi. Po dokładnej analizie Twoich potrzeb przygotujemy indywidualną wycenę.

Średnio jednak, koszt montażu filmu zaczyna się już od 300 zł i najczęściej zamyka w kwocie do 1000 zł w zależności od wymagań i oczekiwań. Bardziej skomplikowane i czasochłonne produkcje mogą być droższe. Dlatego ważne jest, żeby przed skorzystaniem z usługi omówić dokładnie wszystkie szczegóły.

Mamy doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami materiałów wideo, w tym zapisami z kamery, nagraniami dronów, materiałami z telefonów komórkowych. Jeśli potrzebujesz dodać do filmu nagrania z kaset VHS lub analogowych kamer – zajmiemy się również ich przetworzeniem do postaci cyfrowej.

Dla wszystkich, którzy skorzystali z naszej usługi montażu filmów koszt projekcji to jedynie koszt dojazdu w wysokości 1 zł/1 km. 

Przy imprezach plenerowych, aby zapewnić najlepszy odbiór filmu wyświetlamy go po zachodzie słońca.

Oczywiście! Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie prezentujemy nasze dotychczasowe projekty oraz różnorodność naszych umiejętności i stylów montażu. Jeszcze więcej przykładów publikujemy na www.magictime.studio

Tak, możemy dostarczyć Ci wersję roboczą filmu, która umożliwi Ci zgłoszenie ewentualnych poprawek i zmian. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować nasze prace do Twoich oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i omówić szczegóły Twojego projektu filmowego.

W zależności od Twoich preferencji, możemy dostarczyć sprzęt projekcyjny i zapewnić profesjonalną obsługę techniczną podczas Twojej imprezy. Umożliwiamy również dostosowanie projekcji do konkretnych potrzeb.

pakiety cenowe

Poniżej przedstawiamy pakiety cenowe dla najczęściej wybieranych opcji montażu filmów. Możesz wybrać którąś z opcji lub skontaktować się z nami, jeśli Twój pomysł wykracza poza którąś z nich.

Animacja

ze zdjęć
od 199 00
gotowe szablony do wyboru
od kilku do kilkunastu zdjęć
dopasowana muzyka
Text Element

Animacja + życzenia

od 499 00
gotowe szablony do wyboru
od kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć
dopasowana muzyka
brak limitu na ilość dostarczonych nagrań z życzeniami
Text Element

Indywidualny projekt

od 999 00
animowane intro przed filmem
gotowe szablony do wyboru
od kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć
dopasowana muzka
brak limitu na ilość dostarczonych nagrań z życzeniami
napisy końcowe
Text Element

Usługi dodatkowe:

 • Zgrywanie materiału z kaset analogowych VHS, VHS-c, mini DV, Hi8, Video 8 – 25 zł/60 min.

Nie znalazłeś pakietu, który Ci odpowiada?
Skonfigurujemy go dla Ciebie.
Masz pytania?